Heat Sources sp. z o.o. kolejnym partnerem CichopekRacing

19.08.2016
czytaj więcej

TUBES International partnerem CichopekRacing

Zapewne niektórzy już zauważyli na zdjęciach z pierwszego weekendu, że na naszym samochodzie pojawiło się logo nowego partnera.
Oficjalnie więc możemy poinformować, iż krótko przed pierwszym wyścigiem sezonu, naszym sponsorem została firma Tubes International.

Tubes International istnieje od 1993 roku i jest jednym z liderów wśród polskich dostawców węży, złączy przemysłowych, a także przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich obszarów przemysłu. Od początku istnienia firma współpracuje z renomowanymi producentami z całego świata, dzięki czemu oferuje produkty, spełniające najwyższe wymagania pod względem technicznym, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Oferowany asortyment dystrybuowany jest poprzez własną sieć sprzedaży, którą tworzą 23 oddziały na terenie Polski oraz oddziały zagraniczne, w takich krajach jak Kazachstan, Czechy, Rosja, Norwegia, Ukraina, Słowacja i Litwa. Oferta firmy dostępna jest w sklepie internetowym, gdzie zakupy mogą dokonywać klienci biznesowi jak i indywidualni – www.sklep.tubes-international.pl
Tubes International w ofercie posiada wyspecjalizowany asortyment branży automotive. Węże i łączniki przeznaczone do układów chłodzenia oraz systemów grzewczych w pojazdach (wody, płynów chłodzących, powietrza czystego lub z niewielką ilością mgły olejowej), które spełniają najwyższe wymagania. Najwyższej jakości węże przeznaczone do samochodowych i przemysłowych układów chłodniczych i klimatyzacyjnych pracujących na bazie freonu R 12, R 134a, Suva MP 52, R 22, oraz olejów mineralnych, estrów i PAG. Węże do przesyłania paliw i olejów. Stosowane w instalacjach paliwowych m.in. połączenia gaźnika z pompą paliwa w samochodach, motocyklach, motorowerach, ciągnikach ogrodowych. Węże teflonowe dedykowane specjalistycznym aplikacjom hamulcowym m.in. w motocyklach. Ofertę poszerzają wszelkiego rodzaju opaski i obejmy montażowe.
Oprócz szerokiej oferty węży i złączy do każdej gałęzi przemysłu firma Tubes International świadczy również usługi produkcji przewodów przemysłowych i hydraulicznych, gięcia rur 3D oraz w wybranych punktach sprzedaży serwis 24h.

Dziękujemy za wsparcie!